Image 17

Szkolenie dla uczestników konkursu "Opowiedz..." Działaj Lokalnie 2018

Szkolenie dla uczestników konkursu "Opowiedz..." Działaj Lokalnie 2018

Szkolenie dla uczestników konkursu

Zapraszamy tegorocznych grantobiorców Działaj Lokalnie do udziału w szkoleniu przygotowującym do składania prac w ogólnopolskim w konkursie „Opowiedz” Działaj Lokalnie.

Przypomnijmy:
Konkurs „Opowiedz” polega na utworzeniu krótkiego (ok. 2 min) filmiku/slajdów zdjęć komentarzem opisującego działania i rezultaty Państwa projektu. Prace tworzymy z nagromadzonych w trakcie projektu materiałów – filmów i /lub zdjęć. Najlepsze prace nagrodzone zostaną dodatkowymi środkami finansowymi na cele statutowe organizacji i/lub wsparcie już zrealizowanych działań. Nagrody w etapie lokalnym to ok. kilkaset złotych (każdorazowo uzgadniane przez komisję), zwycięskie prace są natomiast przekazywane do konkursu ogólnopolskiego gdzie do zdobycia jest do 3000 zł.

Szkolenie odbędzie się 20 grudnia (przyszły czwartek) od godziny 13:30. Szkolenie potrwa ok. 3-4 godzin. Miejsce szkolenia to sala niebieska naszego Hotelu Basztowy.

W szkoleniu mogą wziąć udział osoby z organizacji realizujących w tym roku projekty z programu Działaj Lokalnie lub też osoby współpracujące (wolontariusze), które pomogą przy pracach konkursowych. Na szkolenie szczególnie zapraszamy te osoby, które będą faktycznie przygotowywać pracę do konkursu. Zgłoszenia proszę dokonać drogą mailową - na adres w.zych@opiwpr.org.pl. W treści maila proszę podać nazwę organizacji oraz osoby które będą brać udział w szkoleniu.

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 18 grudnia (wtorek).

Poniżej podaję link do przydatnych materiałów odnośnie konkursu „Opowiedz…” Działaj Lokalnie:

https://www.dropbox.com/sh/ddc308msp1z7nhf/AADBzioiXtqzuDH7lZwNavY7a?dl=0

Pod linkiem znajduje się m.in. regulamin oraz kartę zgłoszenia w konkursie. W tym roku przewidujemy składanie prac do ok. 14 stycznia. O dokładnym terminie konkursu poinformujemy za pomocą strony internetowej oraz mailowo.

Inne wpisy

Znamy wyniki lokalnej edycji Konkursu
13 2021

Znamy wyniki lokalnej edycji Konkursu "OPOWIEDZ..."!

Celem konkursu jest nagrodzenie Grantobiorców,...

Opowiedz 2020
16 2020

Opowiedz 2020

Ruszyła kolejna edycja konkursu...

Rozstrzygnięcie konkursu grantowego - Działaj Lokalnie 2020
31 2020

Rozstrzygnięcie konkursu grantowego - Działaj Lokalnie 2020

Uprzejmie informujemy o rozstrzygnięciu...

Podręcznik DL 2020
19 2020

Podręcznik DL 2020

Co roku organizacje pozarządowe i grupy...

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
Ośrodek Promowania Przedsiębiorczości
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.